Desatero

 banner-img

1. Objednejte se s dostatečným předstihem. Minimálně 3-5 týdnů dopředu - dle sezony.

2. Sdělte nám co budete požadovat za službu a v jakém stavu bude srst Vašeho miláčka (plst, nekoupaná...)

3. Prosíme BEZ PARAZITŮ - klíšťata, blechy apod. Když parazité budou, odrazí se to na konečné ceně (nutná asanace prostředí a nástrojů).

4. Pokud není objednáno koupání, prosíme vykoupaného a suchého (vyfoukaného fénem a při tom rozčesávaného) pejska. Mnozí se domnívají, že až se pes ostříhá tak si ho vykoupou doma - upozorňuji, že broušení strojků a nůžek není levná záležitost a ani výsledek práce nebývá i při velké snaze nejlepší. Výjimku tvoří pejsci na trimování - jejich srst se upravuje nekoupaná (neotevřená)  rozhodně to však neznamená, že by měli být špinaví.

5. Upozorněte nás prosím, na zdravotní problémy vašeho psího miláčka - bradavice, jizvy, odřeniny. Nezapomeňte upozornit na případné epileptiky a srdeční problémy.

6. Nestříháme pejsky s neléčenými kožními problémy! Platí: nejdříve k panu doktorovi a po poradě s ním, pokud se nejedná o přenosnou nemoc a veterinář to bude považovat za prospěšné - ostříháme, počítejte však s tím, že budeme účtovat příplatek za asanaci prostředí a nástrojů.

7. Upozorněte nás prosím na agresivní pejsky, popřípadě je vybavte košíkem.

8. Doporučuji pejsky k nám vodit na vodítku. Ne všichni jsou z "návštěvy" nadšeni a mohou se pokusit "odejít" domů. 

9. Hlaste při příchodu háravé fenky.

10. Nezapomeňte svého pejska před stříháním vyvenčit (a po něm to samozřejmě uklidit) aby se při stříhání cítil dobře a nic ho "netlačilo".

                                                                                                                                          PSÍ SALON LUCI