REICO - krmivo

REICO-banner-xXx

VP-Logo-1000 (1)

Minerální rovnováha s REICO VITAL-SYSTEME

Představujeme vám toto jedinečné přírodní krmivo REICO VITAL-SYSTEME pro psy a kočky, které svým čistě přírodním složením a kvalitou vstupních surovin nemá na našem trhu obdoby. Je to jediné krmivo, které neobsahuje žádné doplňkové látky v podobě různých chelátů a jiných chemických sloučenin pro doplnění minerálů a stopových prvků. Vše je v přírodní formě a navíc v takovém množství, aby opravdu doplnilo výživové potřeby vašeho zvířecího parťáka. 

Krmiva REICO VITAL-SYSTEME spojují v sobě to nejlepší, co nám může příroda nabídnout, aby se tělo dostalo do minerální rovnováhy. Minerální rovnováha znamená, že jsou kyseliny a zásady v těle v rovnováze a díky tomuto optimálnímu stavu funguje také imunitní systém dokonale a to je základ pro fyzickou i psychickou kondici a vitalitu. Nevyváženou stravou může dojít k nerovnováze. To se projeví na oslabené imunitě, alergiích, zánětech v těle, nekvalitní srsti a drápech. Přísunem alkalických minerálů přes pestrou a vyváženou stravu se tento stav může opět dostat do rovnováhy.

Krmivo REICO VITAL-SYSTEME vyrobené čistě na přírodní bázi obsahuje mikroživiny, které si tělo samo neumí vyrobit a musí je přijímat ve stravě. I váš pes je tím, co jí.... Kvalitní výživa psa musí obsahovat správný poměr proteinů, tuků, sacharidů, vitamínů a stopových prvků. Stejně jako u člověka, je i u vašeho psa co možná nejpřírodnější strava důležitým krokem na cestě k dlouhému a spokojenému životu. Krmivo psům i kočkám velmi chutná, i těm vybíravým! Ze zkušeností již víme, že toto krmivo napravuje střevní mikrofloru a tím posiluje imunitní systém zvířete. Díky tomu se upravují např. potravinové alergie, vleklé záněty uší a taky problémy s kůží a srstí.

Psi i kočky s krmivem REICO VITAL-SYSTEME jsou spokojení jak fyzicky, tak psychicky a užívají si dlouhého a aktivního života.

Máte o krmivo REICO VITAL-SYSTEME zájem?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a zajistěme i možnost pravidelného dodaní!

Katalog

                 REICO VITAL-SYSTEME_katalog_1 REICO_Nové produkty 2023         REICO VITAL-SYSTEME_logo

Firma REICO nabízí pro Vaše čtyřnohé psí společníky stravu blízkou přírodě, sestavenou podle jejich přirozených potřeb. Proto součástí složení je nejen kvalitní maso (69÷74%), ale i vedlejší produkty živočišného původu (pouze v potravinářské kvalitě - žádné jatečné odpady), u některých druhů v určitém menším procentu jsou obiloviny (celozrnné a speciálně upravené) - jako zdroj minerálních a dalších hodnotných látek apod.

Bonusem produktů jsou:

  •  přirozené suroviny (žádné masokostní ani rostlinné moučky apod.) ve vysoké kvalitě
  •  vše přírodní bez jakékoliv chemie
  •  unikátní minerální rovnováha s pomocí speciálně upravených mořských řas
  •  řada bylinek a dalších hodnotných surovin
  •  šetrné zpracování za nízkých teplot, zachovávající výživnou hodnotu a účinnost látek

Našim doporučením je kombinace "mokré" stravy se suchou. Mokrou stravou poskytnete zvířeti mnohem větší kulinářský požitek a především přísun tekutin v přirozené podobě. Proto za nás - dopřejte zvířatům vlhkou stravu alespoň jako ochucení stravy suché. Vlhká a suchá krmiva REICO jsou díky podobnému složení a nízkým teplotám zpracování velmi dobře vzájemně kombinovatelná.

REICO-banner-TIR